درباره هوداد

توسعه فناوری‌های دیجیتالی و اهمیت جایگاه رسانه‌های دوسویه، موجب شده است که راهکارهای مبتنی بر ارتباطات دیجیتال، به عنوان بستری مهم و مناسب برای توسعه کسب و کارها در نظر گرفته شوند. هولدینگ مات قصد دارد با اجرای اثربخش و موفقیت آمیز سیاست های رشد و توسعه، استفاده هوشمندانه از فرصت های بازار، ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان و هم‌گامی با آخرین تغییرات پر شتاب دنیای تکنولوژی، ارتباطات و بازاریابی، ضمن ایجاد روابط دو طرفه موثر با شرکت های معتبر و بازارهای جهانی، صنعت بازاریابی و ارتباطات ایران را در کلاس جهانی ارتقاء ببخشد؛ از این رو به منظور فراهم آوردن فضایی کاملا تخصصی در حوزه رسانه‌های دیجیتال، فن‌آوری اطلاعات و راه‌کارهای مبتنی بر تلفن همراه، از ابتدای سال ۱۳۹۳ تیم خلاق و حرفه‌ای دپارتمان فن‌آوری اطلاعات مات در فضای آرام و صمیمانه شرکت پیشگامان فن‌آوری هوداد گرد هم آمدند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

هوداد در راستای رشد و بالندگی استعدادهای بومی بستر کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان جوان را فراهم آورده است.

هوداد با تاکید بر خلق، ارائه و اجرای ایده‌های نو، توسعه سرمایه انسانی، تعالی سازمانی، اخلاق‌مداری و با تکیه بر تجربه چندین ساله و ارزش‌مند مدیران و تخصص کارکنان خود در حوزه‌ی رسانه، تبلیغات، ارتباطات، فضای مجازی و فن‌آوری‌های مرتبط با تلفن همراه، به تولید محصولات، خدمات و راهکارهایی می‌اندیشد که برای زندگی هوشمند انسان‏ها کیفیتی مطلوب به ارمغان بیاورد و برای مخاطبان خود تجربه خوشایندی بیافریند.

هوداد همزمان با تحلیل دقیق بازار، شناخت و بهره‌برداری از فرصت‌های موجود در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال و فن‌آوری اطلاعات و توانمند ساختن خود در بازارهای داخلی، با بازارهای جهانی همگام می‌شود و برای مشتریان و شرکای تجاری داخلی و بین‌المللی خود به گونه‌ای ارزش‌آفرینی می‌کند که رقیب شرکت‌های منطقه و جهان به شمار بیاید.

ماموریت

هوداد، با تحقیق و توسعه و سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر، کسب و کارهای با ارزش افزوده بالا را در حوزه‌های رسانه‌های دیجیتال، فن‌آوری اطلاعات و راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه، با رویکرد کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا راه‌اندازی می‌کند. هوداد با تاکید بر اخلاق‌مداری، نوآوری، توسعه سرمایه انسانی و پیوند رسانه و ابزارهای زندگی دیجیتال، محصولات، خدمات و راهکارهایی را در بستر مجازی توسعه می‌دهد و با ارائه‌ی آن به بازارهای داخلی و بین‌المللی، برای مشتریان و شرکای تجاری خود ارزش‌آفرینی می‌کند.

چشم‌انداز

در چشم‌انداز ما، هوداد در بین ده شرکت برتر در حوزه کسب و کارهای الکترونیک و فعالان حوزه رسانه‌های دیجیتال و تلفن همراه در منطقه است که توانسته با رویکرد کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و با تکیه بر نیروی انسانی تخصص یافته خود، محصولات و خدماتی را در بستر مجازی توسعه دهد که به ارتقا کیفیت زندگی هوشمند انسان‌ها انجامیده و برای مشتریان و شرکای تجاری بین‌المللی خود ارزش‌آفرینی کرده است.

حوزه‌های فعالیت

  • توسعه نرم افزار (وب سایت ها، برنامه های کاربردی وب، API، …)
  • طراحی زیرساخت IT و نگهداری (VoIP، Application Server ، ..)
  • توسعه نرم افزار موبایل (اندروید، iOS، …)
  • توسعه پلتفرم (IVR, USSD, VAS, SDP, ..)
  • پیاده‌سازی سیستم های پرداخت آنلاین
  • طراحی و اجرای کمپین بازاریابی دیجیتال
  • حمایت از startup ها

ارزش‌های هوداد

اخلاق‌مداری و قانون‌گرایی

هوداد با رعایت قوانین و اسناد بالادستی و در اولویت قرار دادن اصول اخلاقی در تعریف فرآیندها و تصمیم‌گیری‌های سازمانی، قانون‌گرایی و اخلاق‌مداری را درون خود نهادینه کرده ‌است.

توسعه سرمایه انسانی

هوداد با شناسایی استعدادها و توانمندسازی کارکنان خود، به آن‌ها کمک می‌کند تا با دستیابی به حداکثرهای توانایی‌های خود، نقش اصلی را در تعالی سازمانی ایفا کنند.

کارآفرینی و نوآوری

هوداد با شناخت دقیق بازار و مخاطبان و مهارت در شبکه‌سازی تجاری، با تکیه بر تجربیات گران‌بهای مدیران خود در کوتاه‌ترین زمان ایده‌های خلاق را تجاری می‌کند؛ از این رو هوداد به عنوان یک سازمان نوآور و کارآفرین شناخته می‌شود.

حمایت از کسب و کارهای نوپا

شکوفایی استعدادهای بومی و بهره‌برداری از تخصص نیروی انسانی داخلی، مهم‌ترین دغدغه هوداد است. هوداد با تحقیق و توسعه، سرمایه‌گذاری و پشتیبانی مدیریتی و مالی، از کارآفرینان جوان و کسب و کارهای نوپا حمایت می‌کند.

ارتقا سطح کیفی زندگی هوشمند

هوداد با بهره‌گیری از تجربیات تیم خلاق و حرفه‌ای خود، محصولات، خدمات و راهکارهایی را به مخاطبان خود عرضه می‌کند تا سطح کیفی زندگی هوشمند آنان را ارتقا بخشد.

بهره‌وری

هوداد با هدف بهبود مستمر فرآیندها و ابزارهای سازمان، همواره در جهت افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت و خدمات خود قدم برمی‌دارد.

رویکرد فن‌آوری محور

هوداد با به کارگیری فن‌آوری‌های روز دنیا از طریق تحقیق و توسعه، توانمندی‌های کلیدی خود را به صورت مستمر توسعه و بهبود می‌دهد.

ایجاد تجربه خوشایند

تیم ما با انجام بررسی های دقیق و علمی بر روی محصولات حاضر در بازار و با شناخت نیاز جامعه، استفاده از محصولات و خدمات هوداد را به تجربه‌ای خوشایند برای مخاطبان تبدیل می‌کنند.

همگامی با بازارهای جهانی

هوداد با استفاده از نیروهای متخصص در بخش تحقیق و توسعه، خود را با به روزترین فن‌آوری‌ها و رویکردهای مدیریتی منطبق می‌کند تا همواره در بازارهای جهانی فعالیتی بی نظیر در حوزه رسانه و فن‌آوری اطلاعات و راهکارهای مبتنی بر تلفن همراه داشته باشد.